Niesamowite meble

Niesamowite meble

Posiadanie oryginalnych mebli w domu nadaje wnętrzu niesamowitego wyglądu. Ten charakter i ten klimat nie jest do opisania. Wiedzą o tym najlepiej te osoby, które dizajnerskie meble mają w salonie czy w More »

Tanie drewno z którego warto skorzystać

Tanie drewno z którego warto skorzystać

W dzisiejszych czasach bardzo wiele osób zastanawia się czym jest drewno egzotyczne i czy faktycznie powinniśmy w nie inwestować. Jak się okazuje sprawa nie jest wcale taka prosta. Większość z nas nie More »

Najciekawsze narzędzie marketingowe

Najciekawsze narzędzie marketingowe

Marketing to bardzo dobrze rozwijająca się dziedzina. Dzięki temu mamy dostęp do coraz nowszych rozwiązań i narzędzi marketingowych. Mogą z nich korzystać wszyscy, jednak to głównie z myślą o przedsiębiorcach proponowane są More »

Jak to jest z tarasem?

Jak to jest z tarasem?

Chciałbym, żebyśmy podyskutowali nad tym jak to jest z tymi tarasami? Wiem, że są tacy, którzy uważają, że taras jest dobrym rozwiązaniem. Wiem też, że są tacy, którzy uważają, że taras nie More »

Tekścik o kołdrze puchowej

Tekścik o kołdrze puchowej

Jak widzicie, postanowiłem w pewien sposób wyróżnić kołdrę puchową. Dlaczego wybrałem kołdrę puchową? Wybrałem kołdrę puchową, ponieważ jest to kołdra, która gwarantuje głęboki i relaksacyjny cen. Myślę, że już taka argumentacja dużo More »

 

Stomatologia wedle światowych standardów

Stomatolog Mokotów zapewnia prawdziwie fachowe podejście oraz perfekcjonizm wykonania usług dentystycznych. Stanowimy grupę doświadczonych, ale wciąż niezwykle chętnie dokształcających się specjalistów z dziedziny leczenia i upiększania uzębienia. Nasi lekarze regularnie wyjeżdżają na specjalistyczne szkolenia oraz kusy, podczas których zyskują niepowtarzalną okazję poznania najnowszych metod leczenia. Nasz gabinet natomiast wyposażony jest w sprzęt medyczny wysokiej klasy. Stosujemy bezpieczne i sprawdzone, jałowe opatrunki, wypełnienia i leki.

Oferta stomatologów Mokotów kierowana jest do każdego, także do najmłodszych pacjentów, którym zleca się oswajanie z gabinetem stomatologicznym już w trzecim roku życia. Stomatologia Mokotów zajmuje się pedodoncją, ale również dziecięcą ortodoncją – by ząbki małych pacjentów były białe i kształtne. Instruujemy także rodziców, jak dbać o zęby mleczne.

Pomoc w naszym gabinecie stomatologów Mokotów znajdą również osoby dorosłe, także w podeszłym wieku, bowiem na piękny uśmiech nigdy nie jest za późno. Pragnąc by uzębienie zawsze było zdrowe i zadbane, oferujemy zabiegi z zakresu periodontologii, czyli usuwanie kamienia nazębnego, kiretaż oraz nakładania szyn. Zajmujemy się także leczeniem kanałowym, czyli endodoncją. Leczymy tkanki przyzębia. Skutecznie hamujemy próchnicę i leczymy zachowawczo.

Zajmujemy się także sprawami ortodoncji, która jest niezwykle ważną dziedziną w kwestii właściwego rozlokowania zębów w szczęce. Zalecając wykonanie zdjęcia RTG, możemy poznać stan faktyczny naszego uzębienia i w razie potrzeby, zniwelować wadliwość każdego zgryzu. Pacjentom zakwalifikowanym do korekty zgryzu oferujemy kilka rodzajów aparatów ortodontycznych – stały, ruchomy oraz jedno- lub dwuszczękowy. Stosujemy także mosty, korony oraz protezy i implanty zachowujące się identycznie, jak zdrowe i piękne zęby naturalne stomatolog mokotów.