Niesamowite meble

Niesamowite meble

Posiadanie oryginalnych mebli w domu nadaje wnętrzu niesamowitego wyglądu. Ten charakter i ten klimat nie jest do opisania. Wiedzą o tym najlepiej te osoby, które dizajnerskie meble mają w salonie czy w More »

Tanie drewno z którego warto skorzystać

Tanie drewno z którego warto skorzystać

W dzisiejszych czasach bardzo wiele osób zastanawia się czym jest drewno egzotyczne i czy faktycznie powinniśmy w nie inwestować. Jak się okazuje sprawa nie jest wcale taka prosta. Większość z nas nie More »

Najciekawsze narzędzie marketingowe

Najciekawsze narzędzie marketingowe

Marketing to bardzo dobrze rozwijająca się dziedzina. Dzięki temu mamy dostęp do coraz nowszych rozwiązań i narzędzi marketingowych. Mogą z nich korzystać wszyscy, jednak to głównie z myślą o przedsiębiorcach proponowane są More »

Jak to jest z tarasem?

Jak to jest z tarasem?

Chciałbym, żebyśmy podyskutowali nad tym jak to jest z tymi tarasami? Wiem, że są tacy, którzy uważają, że taras jest dobrym rozwiązaniem. Wiem też, że są tacy, którzy uważają, że taras nie More »

Tekścik o kołdrze puchowej

Tekścik o kołdrze puchowej

Jak widzicie, postanowiłem w pewien sposób wyróżnić kołdrę puchową. Dlaczego wybrałem kołdrę puchową? Wybrałem kołdrę puchową, ponieważ jest to kołdra, która gwarantuje głęboki i relaksacyjny cen. Myślę, że już taka argumentacja dużo More »

 

Specyfika naszej firmy

Mając na uwadze potęgę reklamy, zajęliśmy się realizacją krótkometrażowych etiud reklamujących małe przedsiębiorstwa. W niedługim czasie nasza skuteczność stała się rozpoznawalna dzięki doskonałej jakości wykonania. Dziś jesteśmy cenioną grupą, dla której produkcja filmów reklamowych, promocyjnych i innych, stała się ważnym doświadczeniem.

Realizując tego rodzaju spoty, pomagamy wyjść przed szereg najmniejszym markom oraz utrzymać się w czołówce markom, osobom i instytucjom już rozpoznawalnym. Produkując filmy reklamowe skupiamy się na dotychczasowym charakterze danej firmy czy marki, aby ujęcie jej w filmie, nie doprowadziło do całkowitej zmiany a tym samym do… bycia zupełnie nową, nikomu nieznaną marką. produkcja filmów reklamowych pozwala nam łączyć sprawdzone style z nowatorskością, z dynamiką. Dodajemy żywiołowości i lekkości, ale bez wyraźnych przyczyn, nie zmieniamy w całości.

Nasi klienci dzięki wykonaniu naszych filmowców, zyskują całkiem nową jakość a jednocześnie dostają szansę zaprezentowania znanych już i dobrych produktów.

Przed realizacją

Nim przystąpimy do działania, staramy się dokładnie poznać naszych klientów, ich oczekiwania oraz nadzieje względem filmu reklamowego. Zapoznajemy się również z grupą odbiorców, do których kierowana jest specyfika danej firmy. Tworzymy scenariusz, obieramy miejsce zdjęć oraz po konsultacji z zamawiającym, przystępujemy do nagrywania materiałów. Chętnie korzystamy z wszelkich uwag oraz sugestii – film ma podobać się i służyć zwłaszcza zamawiającemu.

Zalety filmu reklamowego

Każda produkcja reklamująca, aby trafić w gust obranego odbiorcy, musi zostać zrealizowana prosty, kolorowy i niezwykle ciekawy sposób. Wydźwięk nie może być zbyt krzykliwy, ale nie może także nudzić. Produkujemy filmy reklamowe od lat i zawsze sprostaliśmy tym zadaniom.

Wykreuj lub odśwież swój wizerunek z nami.

Zobacz nasze portfolio oraz zwróć uwagę na krótki termin realizacji i niskie ceny. Zyskaj wiele za niewiele i krocz dumnie do przodu.