Niesamowite meble

Niesamowite meble

Posiadanie oryginalnych mebli w domu nadaje wnętrzu niesamowitego wyglądu. Ten charakter i ten klimat nie jest do opisania. Wiedzą o tym najlepiej te osoby, które dizajnerskie meble mają w salonie czy w More »

Tanie drewno z którego warto skorzystać

Tanie drewno z którego warto skorzystać

W dzisiejszych czasach bardzo wiele osób zastanawia się czym jest drewno egzotyczne i czy faktycznie powinniśmy w nie inwestować. Jak się okazuje sprawa nie jest wcale taka prosta. Większość z nas nie More »

Najciekawsze narzędzie marketingowe

Najciekawsze narzędzie marketingowe

Marketing to bardzo dobrze rozwijająca się dziedzina. Dzięki temu mamy dostęp do coraz nowszych rozwiązań i narzędzi marketingowych. Mogą z nich korzystać wszyscy, jednak to głównie z myślą o przedsiębiorcach proponowane są More »

Jak to jest z tarasem?

Jak to jest z tarasem?

Chciałbym, żebyśmy podyskutowali nad tym jak to jest z tymi tarasami? Wiem, że są tacy, którzy uważają, że taras jest dobrym rozwiązaniem. Wiem też, że są tacy, którzy uważają, że taras nie More »

Tekścik o kołdrze puchowej

Tekścik o kołdrze puchowej

Jak widzicie, postanowiłem w pewien sposób wyróżnić kołdrę puchową. Dlaczego wybrałem kołdrę puchową? Wybrałem kołdrę puchową, ponieważ jest to kołdra, która gwarantuje głęboki i relaksacyjny cen. Myślę, że już taka argumentacja dużo More »

 

Przyszłościowe studia

Jeśli marzysz o wybraniu się na studia, które zapewnią ci idealny start w przyszłość i które dostarczą ci niezbędnej wiedzy i doświadczenia, zdecyduj się na studia podyplomowe: projektowanie aplikacji mobilnych. Już teraz zadbaj o swoje jutro, bogate w nabyte rady, wskazówki oraz praktykę, która pozwoli ci być mistrzem w tej dziedzinie.

Projektowanie aplikacji mobilnych

W trakcie tych studiów osoby zainteresowane zdobędą niezbędną wiedzę w dziedzinie projektowania aplikacji, zaznajomią się z technikami i narzędziami budowy, z różnymi procesami projektowania, prototypowaniem oraz testowaniem interfejsów użytkowych. Studia o nazwie projektowanie aplikacji mobilnych kończą się praktycznym projektem zespołowym, w którym każdy z uczestników ma szansę wykazać się zdobytą wiedzą i doświadczeniem a także wprowadzić do zespołu własne, świeże pomysły, które mogą skutkować sukcesem. Dlaczego warto wybrać właśnie te studia? Przede wszystkim dlatego, iż program studiów bazuje na ogromnej wiedzy i umiejętnościach wyspecjalizowanych grafików oraz informatyków. Najważniejszymi punktami programu są: podstawy środowiska mobilnego oraz znajomość tworzenia aplikacji od podstaw. Kolejnymi punktami są komunikacja, umiejętność pracy zespołowej, posługiwanie się programem Adobe Photoshop i Adobe Ilustrator. Należy również zaznajomić się z wytycznymi projektowymi Windows, Windows Phone, iOS, Android, z projektowaniem interfejsu aplikacji na bazie programu Photoshop i Illustrator.

Studia podyplomowe na kierunku projektowanie aplikacji mobilnych trwają dziewięć miesięcy i składają się z dziesięciu zjazdów. Zajęcia odbywają się od piątku do niedzieli i obejmują dwa semestry, sto sześćdziesiąt osiem godzin. Warunkiem ukończenia tych studiów jest wykonanie pracy końcowej w formie projektu oraz zdanie egzaminu końcowego, polegającego na obronieniu swojej pracy. Nie zastanawiaj się ani chwili. Jeśli czujesz, że jesteś do tego stworzony, zapisz się już dziś. Jeśli się wahasz, studia te z pewnością udowodnią ci, iż stać się na więcej w tej dziedzinie, przez co będziesz stale podnosić swoją poprzeczkę, stając się z każdym dniem coraz to lepszym.