Niesamowite meble

Niesamowite meble

Posiadanie oryginalnych mebli w domu nadaje wnętrzu niesamowitego wyglądu. Ten charakter i ten klimat nie jest do opisania. Wiedzą o tym najlepiej te osoby, które dizajnerskie meble mają w salonie czy w More »

Tanie drewno z którego warto skorzystać

Tanie drewno z którego warto skorzystać

W dzisiejszych czasach bardzo wiele osób zastanawia się czym jest drewno egzotyczne i czy faktycznie powinniśmy w nie inwestować. Jak się okazuje sprawa nie jest wcale taka prosta. Większość z nas nie More »

Najciekawsze narzędzie marketingowe

Najciekawsze narzędzie marketingowe

Marketing to bardzo dobrze rozwijająca się dziedzina. Dzięki temu mamy dostęp do coraz nowszych rozwiązań i narzędzi marketingowych. Mogą z nich korzystać wszyscy, jednak to głównie z myślą o przedsiębiorcach proponowane są More »

Jak to jest z tarasem?

Jak to jest z tarasem?

Chciałbym, żebyśmy podyskutowali nad tym jak to jest z tymi tarasami? Wiem, że są tacy, którzy uważają, że taras jest dobrym rozwiązaniem. Wiem też, że są tacy, którzy uważają, że taras nie More »

Tekścik o kołdrze puchowej

Tekścik o kołdrze puchowej

Jak widzicie, postanowiłem w pewien sposób wyróżnić kołdrę puchową. Dlaczego wybrałem kołdrę puchową? Wybrałem kołdrę puchową, ponieważ jest to kołdra, która gwarantuje głęboki i relaksacyjny cen. Myślę, że już taka argumentacja dużo More »

 

Planer

Człowiek prawie zawsze ma kłopoty z pamięcią. Pamięta się mniej ważne rzeczy, znowu bardziej ważne gdzieś uciekają. Dużo obowiązków w pracy, różne polecenia, które należy wykonać w określonym czasie, obowiązki domowe – na przykład zakupy, co i gdzie kupić,
Mieszają się daty i godziny. Powstaje bałagan w zorganizowaniu sobie dnia, tygodnia, miesiąca – ciągle coś wyskakuje nowego, nie pamiętamy, co było wcześniej. Powstaje konieczność zorganizowania sobie całego czasu, żeby nie pogubić się w tym gąszczu poleceń, obowiązków, spotkań.Do tego można wykorzystać tak zwany planer, w którym umieścimy wszelkie niezbędne nam informacje, które pozwolą na bezkonfliktowe przeżycie dnia, tygodnia.

Jednym z bardziej popularnych planerów jest kalendarz książkowy. Planowanie sobie najbliższego tygodnia przy pomocy kalendarza pozwala na bieżące zapisywanie terminów różnych zdarzeń, które mają nastąpić, bądź odhaczanie tych, które już wystąpiły. Rzut oka na kartkę naszego planera i już wszystko wiemy, co zostało już zrealizowane, a co jeszcze pozostało do zrealizowania w danym dniu.

Książkowy kalendarz, jako planer mimo wysokiej konkurencji, jaką tworzą różnego rodzaju aplikacje komputerowe w dalszym ciągu znakomicie wywiązuje się z swojej roli. Do obsługi tego planera wystarcza długopis czy też nawet zwykły ołówek. Nie potrzeba tarmosić z sobą żadnego laptopa, który w najbardziej nieodpowiednim momencie odmówi nam posłuszeństwa i oznajmi, że bateria właśnie padła a tu nigdzie nie ma gniazdka w pobliżu żeby się podłączyć.
Konstrukcja kalendarza pozwala w miarę bardzo szybko odnaleźć w jego wnętrzu odpowiedni miesiąc, tydzień czy też dzień, a na nim już odpowiednią godzinę, na której mamy umieszczoną informację przypominającą nam, co w danej chwili powinniśmy zrobić.
Mimo że kalendarz książkowy istnieje już od niepamiętnych czasów, to wcale nic nie stracił ze swej popularności i zastosowania. W dalszym ciągu w biurach, w zasadzie na każdym biurku znajduje się tak przydatny planer, jakim jest kalendarz książkowy.