Niesamowite meble

Niesamowite meble

Posiadanie oryginalnych mebli w domu nadaje wnętrzu niesamowitego wyglądu. Ten charakter i ten klimat nie jest do opisania. Wiedzą o tym najlepiej te osoby, które dizajnerskie meble mają w salonie czy w More »

Tanie drewno z którego warto skorzystać

Tanie drewno z którego warto skorzystać

W dzisiejszych czasach bardzo wiele osób zastanawia się czym jest drewno egzotyczne i czy faktycznie powinniśmy w nie inwestować. Jak się okazuje sprawa nie jest wcale taka prosta. Większość z nas nie More »

Najciekawsze narzędzie marketingowe

Najciekawsze narzędzie marketingowe

Marketing to bardzo dobrze rozwijająca się dziedzina. Dzięki temu mamy dostęp do coraz nowszych rozwiązań i narzędzi marketingowych. Mogą z nich korzystać wszyscy, jednak to głównie z myślą o przedsiębiorcach proponowane są More »

Jak to jest z tarasem?

Jak to jest z tarasem?

Chciałbym, żebyśmy podyskutowali nad tym jak to jest z tymi tarasami? Wiem, że są tacy, którzy uważają, że taras jest dobrym rozwiązaniem. Wiem też, że są tacy, którzy uważają, że taras nie More »

Tekścik o kołdrze puchowej

Tekścik o kołdrze puchowej

Jak widzicie, postanowiłem w pewien sposób wyróżnić kołdrę puchową. Dlaczego wybrałem kołdrę puchową? Wybrałem kołdrę puchową, ponieważ jest to kołdra, która gwarantuje głęboki i relaksacyjny cen. Myślę, że już taka argumentacja dużo More »

 

ODBIORCY A SZKOLENIA MEDIALNE

szkolenia medialne pracują nad szkolonymi w różnych płaszczyznach. Dość ważnym problemem szkoleń medialnych jest zderzenie się z sytuacją kiedy na nagraniu trzeba obejrzeć samego siebie. Nagranie na szkoleniu medialnym służy, aby poprawić przede wszystkim dykcję, mowę ciała, a w szczególności tempo mówienia. Szkolenia te ukazują również, jak ważny jest kontakt z konsumentami, a co za tym idzie jak ważne jest oddziaływanie reklamy pomiędzy nimi.

OSOBOWOŚĆ KONSUMENTÓW NA PODSTAWIE SZKOLEŃ MEDIALNYCH

Osobowość konsumenta jest przedmiotem zainteresowań zarówno psychologów, badaczy, jak i twórców reklam. Wielość teorii osobowości sprawia, że literatura przedmiotu jest bogata. Dotyczy to zarówno zastosowania wielu szczegółowych koncepcji osobowości, mających wyjaśnić relacje między osobowością i zachowaniem konsumenta, jak również roli poszczególnych cech osobowości w percepcji reklamy czy decyzji konsumenckiej. Przez osobowość należy się najczęściej tradycyjnie system regulacji i integracji psychicznej, który składa się ze zbioru cech indywidualnych oraz zbioru relacji zachodzących między nimi. Poglądy na temat osobowości i jej mechanizmów regulacyjnych są bardzo zróżnicowane.

Do najbardziej rozpowszechnionych należy pogląd zgodnie, z którym osobowość rozpatruje się jako strukturę cech. Przez cechę osobowości rozumie się względnie trwałą właściwość człowieka, wprawdzie niedostępną bezpośredniej obserwacji, lecz stanowiącą rzeczywistą podstawę różnic indywidualnych w zachowaniu się. Tak rozumiana osobowość ma pewną formalną analogię z inteligencją, rozumianą jako wynik w tekście inteligencji. Współcześnie zwraca się uwagę na regulacyjną role struktur poznawczych zależnych w dużej mierze od doświadczenia jednostkowego. Uwzględniając dotychczasową wiedzę na temat osobowości konsumenta, należy podkreślić, że regulacyjną moc mają takie struktury osobowości, jak obraz siebie i obraz świata. Reklama stara się wpłynąć na zmianę obu tych pojęć. Zatem szkolenia medialne pracują nad szkolonymi w różnych płaszczyznach.