Niesamowite meble

Niesamowite meble

Posiadanie oryginalnych mebli w domu nadaje wnętrzu niesamowitego wyglądu. Ten charakter i ten klimat nie jest do opisania. Wiedzą o tym najlepiej te osoby, które dizajnerskie meble mają w salonie czy w More »

Tanie drewno z którego warto skorzystać

Tanie drewno z którego warto skorzystać

W dzisiejszych czasach bardzo wiele osób zastanawia się czym jest drewno egzotyczne i czy faktycznie powinniśmy w nie inwestować. Jak się okazuje sprawa nie jest wcale taka prosta. Większość z nas nie More »

Najciekawsze narzędzie marketingowe

Najciekawsze narzędzie marketingowe

Marketing to bardzo dobrze rozwijająca się dziedzina. Dzięki temu mamy dostęp do coraz nowszych rozwiązań i narzędzi marketingowych. Mogą z nich korzystać wszyscy, jednak to głównie z myślą o przedsiębiorcach proponowane są More »

Jak to jest z tarasem?

Jak to jest z tarasem?

Chciałbym, żebyśmy podyskutowali nad tym jak to jest z tymi tarasami? Wiem, że są tacy, którzy uważają, że taras jest dobrym rozwiązaniem. Wiem też, że są tacy, którzy uważają, że taras nie More »

Tekścik o kołdrze puchowej

Tekścik o kołdrze puchowej

Jak widzicie, postanowiłem w pewien sposób wyróżnić kołdrę puchową. Dlaczego wybrałem kołdrę puchową? Wybrałem kołdrę puchową, ponieważ jest to kołdra, która gwarantuje głęboki i relaksacyjny cen. Myślę, że już taka argumentacja dużo More »

 

Autoholowanie- kraj i zagranica

Nasza firma jest na rynku od kilku lat. Dotychczas służyliśmy pomocą tysiącom kierowców. Pracujemy całą dobę przez okrągły tydzień. Świadczymy kompleksowe usługi w zakresie pomocy drogowej, która obejmuje nie tylko transport samochodów, ale i wiele innych. Autoholowanie Radom to firma z tradycjami uzupełnianymi nowatorskimi rozwiązaniami i doskonałej jakości sprzętem służącym do holowania, lawetowania oraz wyciągania aut. Autoholowanie w Radomiu zajmuje się transportowaniem samochodów używanych z zagranicy, ponadto przewozimy samochody osobowe, auta dostawcze, samochody ciężarowe, autobusy, tiry, maszyny rolnicze i budowlane, wózki widłowe. Nasze usługi świadczymy na terenie kraju, ale również poza jego granicami na obszarze krajów Unii Europejskiej. Nasze usługi transportowe obejmują także auta powypadkowe.

Pomoc drogowa i jej zakres

Pomoc drogowa obejmuje szereg czynności, które wykonujemy starannie i skutecznie. autoholowanie radom to także wydobywanie pojazdów z poboczy, rowów. Doskonałej jakości wyciągarki umożliwiają wyciąganie pojazdów uwięzionych w błocie i bagniskach. Wykonujemy również czynności naprawcze pojazdów, które ucierpiały w wyniku kolizji i wypadków, ale także te, które popsuły się w trakcie podróży. Dowozimy również paliwo kierowcom, na trasie których nie ma stacji paliw, a których bak wykazuje bardzo niski poziom benzyny. Nasza firma oferuje także wszelkie czynności związane z wulkanizacją.

W przypadku, gdy jakiś pojazd ulegnie zepsuciu, oferujemy doskonałej jakości samochody zastępcze – zarówno osobowe, jak i dostawcze czy ciężarowe. Posiadamy auta różnych marek. Świadczymy także pomoc w uruchamianiu zastygłych pojazdów. Zabezpieczamy miejsce nieprzyjemnego zdarzenia, sporządzamy fachową dokumentację. Wszelkie naprawy znajdujące się w naszej ofercie, wykonujemy bezgotówkowo. Posiadamy strzeżony całodobowo parking.